Regiony
Informator
Losowe profile
kaaziu1
Marcinl36
Londyn
salonsobkowiak
Świdnica k. Zielonej Góry
Zlata
Ukraina
kamalw
Hereford
wszystkie
Reklamy

TOP MEN DECORATOR

Witam, mam na imię Patryk. Malowaniem zajmuje się od 10 lat. Myślę, że w tym co robię jestem bardzo dobry. Znam się na materiałach i na technikach malarskich m.in. farbami  akrylowymi, emulsyinymi, silkowymi, glosem, egshelem itp.. Prace wykonuje zawsze na wysoki standard i w CZYSTOŚCI. Jestem osobą godną zaufania i lojalną. Ponad to, jestem pracowity i punktualny. Jestem w stanie sprostać każdemu zadaniu w swojej profesji, pracowałem dla wielu wymagających klientów.                                                                      MOJE SPECJALIZACJE TO: , sprejowanie mebli, tapety, malowanie - okien, drzwi, mebli, ścian, likwidacja zagrzybiałych powierzchni itp.
Posiadam również inne umiejętności, lecz moją najmocniejszą stroną jest dekoratorka.                                                        Mój język angielski jest na poziomie komunikatywnym. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych prac dekoratorskich i grupowych, od początku, do końca. Proszę o poważne oferty pracy. 
 Posiadam własne narzędzia. Pracuje szybko ,wykonuje  wszystkie prace na naprawdę wysoki standard . Biorę wszystkie roboty, małe i wielkie. Jeśli się dogadamy, to mogę zacząć pracę na drugi dzień. Posiadam cenne referencje. . Pozdrawiam 

miejscowość
region
LONDYN
London
kategoria
e-mail
Budownictwo | Remonty | Ogrody | Rusztowania
pg87piotrowski@gmail.com
adres firmy: NIMROD RD
      
Ostatnie zlecenia
Ostatnio na forum
norsk lesbe porno
Mackenzi napisał:
nettdating app
Смотреть онлайн Алита Боевой ангел (фильм 2019) в хорошем H
!!!!Gooogle napisał:
[b:1ag38kkl]Алита Боевой ангел [/b:1ag38kkl]
DZIDZIO Первый раз (фильм) онлайн, смотреть онлайн 1080p.
!!!!Gooogle napisał:
[b:12oysmne]DZIDZIO Первый раз [/b:12oysmne]
Purchase 25 mg rifadin honks, walmart pharmacy rifadin price
Robpaums napisał:
Buy online rifadin shopping, buy rifadin order canada Many families choose our online drugstore.
Фильм Ёлки Последние смотри онлайн в hd 720.
!!!!Gooogle napisał:
[b:1rn56ook]Ёлки Последние [/b:1rn56ook]
Losowe ogłoszenia
Reklamy
Top firmy

LondynPl to portal zawierający ogłoszenia z całej Angli, a w szczególności zawiera ogłoszenia z Londynu. Głowną tematyką portalu jest praca Anglia, praca uk oraz praca londyn. Na portalu znajdziecie Państwo również ogłoszenia "mieszkania Londyn" zawierajace oferty mieszkań w samym Londynie i nie tylko.
Już teraz w naszym portalu można znaleźć oferty pracy - praca Londyn , praca Anglia . Dzięki czemu  praca Anglia jest w twoim zasięgu.  poświęcony w całości pracy w tym regionie.
tagi:  ogłoszenia londyn , ogłoszenia uk , praca anglia , praca Londyn

Copyright © - 2019 LondynPl.Com. All Rights Reserved