Regiony
Informator
Losowe profile
kamalw
Hereford
kaaziu1
Habex
Bedford
Biszkopt
Marcinl36
Londyn
wszystkie
Reklamy
Początek ... 200  201  202  203  204  205  ... Koniec
Wysoka kara za zabójstwo Polaka w UK
14-04-2013     Wysoka kara za zabójstwo Polaka w UK
W 2012 roku 40-letni Piotr Mikiewicz, który wykonywał nocną pracę ulicznego sprzątacza zauważył, jak mężczyzna wynosi z jakiegoś domu laptop. Chcąc powstrzymać złodzieja, jednak ten dźgnął go nożem, jak się potem okazało, śmiertelnie. Polak po kilku godzinach zmarł w szpitalu. Taka była cena Polaka za reakcję na czynione obok niego przestępstwo.
 
14-04-2013     Wielka Brytania from Lands End to John O Groats
Gdziekolwiek mieszkamy w Wielkiej Brytanii, warto zapoznać się z innymi regionami tego kraju. Osoby przybywające tutaj rzadko poznają wszystkie jego uroki, a ma on do zaoferowania dużo więcej, niż się spodziewamy. Wielka Brytania jest mniejsza, lecz bardziej zróżnicowana kulturowo niż Polska. Niemal każdy region ma swoją charakterystyczną kulturę i - co najważniejsze - akcent języka angielskiego.
Sprawy podejrzanego mięsa ciąg dalszy
14-04-2013     Sprawy podejrzanego mięsa ciąg dalszy
Tym razem chodzi o wołowinę w puszce. Niewinny przysmak, jak się okazało, posiada śladowe ilości leku przeciwbólowego. Wołowinę można było kupić w sieci sklepów ASDA. W puszkach z mięsem znaleziono substancję zwaną fenylobutazonem, która jest podawana w stanach zapalnych i bólowych. Food Standard Agency potwierdziła te pogłoski.
Wielka Brytania bez prądu
14-04-2013     Wielka Brytania bez prądu
Wielka Brytania bez prądu? Projekt modernizacji przemysłu ciepłowniczego ma również swoje negatywne skutki. Przypomnijmy, że w ciągu trzech najbliższych lat zakładano wycofanie z użycia elektrowni opalanych węglem. Projekt ten miał na celu zmniejszenie emitowania do środowiska dużych ilości zanieczyszczeń. Przerwy w dostawie prądu stają się realną koniecznością w obliczu szybkiej zużywalności energii elektrycznej
Początek ... 200  201  202  203  204  205  ... Koniec
Ostatnie zlecenia
Ostatnio na forum
Super Qualitative Real USA Passport, ID card, driver's licen
TommyY napisał:
http://buyrealfakepassport.cc We produce real database documents which we register all the
ремонт компьютеров ноутбуков минск
Servicemyh napisał:
Доброго времени суток
ремонт компьютеров ноутбуков минск
Servicemyh napisał:
Приветствую Вас дамы и
раскрутка web сайта
Servicemyh napisał:
Доброго времени суток
обнулить картридж canon после заправки
Servicemyh napisał:
Доброго времени суток
Losowe ogłoszenia
Opiekun medyczny, ?8.15 - ?8.25 na godzinę, Bungay, okolice Norwich
Axamo Recruitment obecnie asystuje swojemu klientowi w Wielkiej Brytanii, który oferuje wakaty dla kandydatów zainteresowanych pracą jako Opiekun Medyczny w domu
   
Reklamy
Top firmy

LondynPl to portal zawierający ogłoszenia z całej Angli, a w szczególności zawiera ogłoszenia z Londynu. Głowną tematyką portalu jest praca Anglia, praca uk oraz praca londyn. Na portalu znajdziecie Państwo również ogłoszenia "mieszkania Londyn" zawierajace oferty mieszkań w samym Londynie i nie tylko.
Już teraz w naszym portalu można znaleźć oferty pracy - praca Londyn , praca Anglia . Dzięki czemu  praca Anglia jest w twoim zasięgu.  poświęcony w całości pracy w tym regionie.
tagi:  ogłoszenia londyn , ogłoszenia uk , praca anglia , praca Londyn

Copyright © - 2018 LondynPl.Com. All Rights Reserved